شهریور ۳۱
سما سمیعیان
دبیر خبر | ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

پلتفرم امنیتی هوشمند اسرائیل در آفریقای جنوبی

پلتفرم امنیتی هوشمند اسرائیل برای استفاده در آفریقای جنوبی انتخاب شد.

به گزارش کارگروه فناوری اطلاعات سایبربان؛ «RAD»، یکی از شرکت‌های اسرائیلی پیشرو در زمینه راه‌حل‌های محاسباتی پیشرفته و اینترنت اشیای صنعتی (IIoT) اعلام کرد که «MetroFibre Networx» در آفریقای جنوبی 2 پلتفرم آن،«PowerFlow» و «SecFlow»، را به عنوان نقاط کانونی یک راه‌حل امنیتی هوشمند کلیدی انتخاب کرده است.

«Metro-I»، یک پیشنهاد جدید و منحصر به فرد از یک راه‌حل امنیتی هوشمند مستقر در املاک مسکونی خصوصی، مجتمع‌های مسکونی و تجاری و جوامع دریایی است که به‌وسیله انجمن‌های اقامتی مدیریت می‌شود؛ هر قطب هوشمند Metro-I مجهز به دروازه‌های اینترنت اشیای صنعتی SecFlow و PowerFlow شرکت اسرائیلی با سوئیچ‌‎های محاسباتی پیشرفته و طراحی شده است و برای برقراری اتصال ایمن و پاسخ هوشمندانه‌تر و مبتنی بر فناوری از یک مکان مرکزی استفاده می‌شود.

SecFlow و PowerFlow راه‌حل‌های ارتباطی و امنیتی از جمله پلتفرم‌های مدیریت بازدیدکننده و اینترکام، کنترل دسترسی، دستگاه‌های اینترنت اشیا و تلویزیون‌های مدار بسته و همچنین سیستم‌های تشخیص پلاک و دکمه‌های وحشت را جمع می‌کنند. دستگاه‌های RAD با اطمینان از انتقال داده‌های این دستگاه‌ها به اتاق کنترل، امکان پاسخگویی، نظارت و تحلیل در زمان واقعی را فراهم می‌کند. Metro-I از شبکه فیبر گسترده MetroFibre استفاده می‌کند که هزاران کیلومتر وسعت دارد و در بسیاری از املاک و جوامع در سراسر آفریقای جنوبی خدمت می‌کند.

ایلان تیوِت (Ilan Tevet)، معاون توسعه تجاری و بازاریابی RAD گفت :

«ما واقعاً از داشتن نقشی کلیدی در چنین ابتکار نظری بسیار خرسند هستیم. پلتفرم‌های SecFlow و PowerFlow ما از تمامی قابلیت‌های لازم برای ارائه ارتباطات و امنیت پیشرفته به مشتریان MetroFibre برخوردار هستند. RAD یک فروشنده جهانی محصولات و راه‌حل‌های دسترسی از راه دور محسوب می‌شود.»

هائیم درازون (Haim Derazon)، مدیرارشد تجاری‌سازی و توسعه محصول در MetroFibre نیز در این خصوص اظهار داشت :

«ما معتقدیم که نوآوری در راه‌حل‌های RAD تناسب کاملی با پیشنهاد Metro-I ما دارد؛ درنتیجه ما می‌توانیم از فناوری قدرتمند برای ایجاد یک محیط منسجم استفاده کنیم که امنیت به روشی مشترک و تحلیلی لحاظ می‌شود.»

MetroFibre خدمات اینترنتی را به بسیاری از شرکت‌های برجسته سهامدار، چندملیتی، مشاغل کوچک و متوسط و هزاران مشتری مسکونی متصل در کشور آفریقایی ارائه می‌دهد.

منبع: سایبربان

نظرات