تبلیغات

 

مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی سایبربان باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می‌توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار سایبربان قرار دهید.

مکان تبلیغ محل نمایش بنر ابعاد بنر حداکثر سایز نوع بنر رزرو توضیحات
S1 سایدبار - سمت چپ 750X435 500k HTML5, Gif, Jpg email در انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
S2

سایدبار دوم - سمت چپ

750X435 500k HTML5, Gif, Jpg

email

در انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد
F1 صفحه اصلی - پایین سمت چپ دسته بندی 370X455 500k HTML5, Gif, Jpg email در انتهای بنرهای انیمیشن باید ۴ ثانیه ثابت باشد

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، سایبربان بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

 

 

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات سایبربان در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از سایبربان را خواهید داشت. سایبربان مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و سایبربان تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم سایبربان نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از 5 تصویر هستید. محدودیتی در زمینه‌ی تعداد لینک و تعداد کلمات متن وجود ندارد، اما اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

 

اطلاعات تماس و فرم سفارش تبلیغات در جایگاه بنری:

تلفن :***********

ایمیل : info@cyberbannews.com

جهت ارتباط با بخش تبلیغات و سفارش آگهی از این  فرم  استفاده نمایید

آبان ۳۰