English

تبلیغات در موسسه اطلاع رسانی سایبربان

مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی سایبربان باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می‌توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار سایبربان قرار دهید.

مکان تبلیغ ابعاد بنر حداکثر سایز نوع بنر
Ads Front Top First 1140X234 500k Gif, Jpg
Ads Front Middle First 1140X150 500k Gif, Jpg
Ads Front Middle Second 359X425 500k Gif, Jpg
Ads Content Sidebar First 262X263 500k Gif, Jpg
Ads Content Middle First 847X149 500k Gif, Jpg

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، سایبربان بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات سایبربان در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از سایبربان را خواهید داشت. سایبربان مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و سایبربان تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم سایبربان نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از 5 تصویر هستید. محدودیتی در زمینه‌ی تعداد لینک و تعداد کلمات متن وجود ندارد، اما اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

اطلاعات تماس و فرم سفارش تبلیغات در جایگاه بنری:

تلفن :77901176-021

ایمیل : ads@cyberbannews.com

جهت ارتباط با بخش تبلیغات و سفارش آگهی از این  فرم  استفاده نمایید

آبان ۳۰