خرداد ۱۴

تبلیغات

جایگاه های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب سایت های ایرانی که عموما بنر های تبلیغاتی را در مکان های پرت و دور از دسترس کاربر قرار می دهند یا انبوهی از بنر ها را در کنار یکدیگر قرار می دهند، سایبربان بنر های تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب قرار می دهد و ابعاد بنر ها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود

مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی سایبربان باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می‌توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و در اختیار سایبربان قرار دهید.

مکان تبلیغات ابعاد بنر حداکثر سایز نوع بنر
Ads Front Top 550*250 500k Gif , Jpg
Ads Content-M 213*550 500k Gif , Jpg
Ads Content Middle-S 213*250 500k Gif , Jpg

شرایط ریپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات سایبربان در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از سایبربان را خواهید داشت. سایبربان مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند. متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و سایبربان تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم سایبربان نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از 5 تصویر هستید. محدودیتی در زمینه‌ی تعداد لینک و تعداد کلمات متن وجود ندارد، اما اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

اطلاعات تماس و فرم سفارش تبلیغات در جایگاه بنری

تلفن : 77728170-021

ایمیل : ads@cyberbannews.com

جهت ارتباط با بخش تبلیغات و سفارش آگهی از این فرم استفاده نمایید