ایجاد صرافی توکن های اوراق بهادار در ایالات متحده آمریکا


نویسنده:
صرافی بیت هامب و شرکت SeriesOne با مشارکت هم، قصد عرضه صرافی توکن های اوراق بهادار در ایالات متحده را دارند.

صرافی بیت هامب (Bithumb) کره جنوبی و شرکت SeriesOne ایالات متحده آمریکا که در زمینه فناوری های مالی فعالیت می کنند، برای ایجاد یک صرافی تخصصی در حوزه توکن های اوراق بهادار (Security Tokens) در ایالات متحده، با یکدیگر همکاری می کنند. سرمایه گذاری و پشتیبانی فنی از این پروژه بر عهده صرافی بیت هامب خواهد بود و شرکت SeriesOne نیز توسعه فنی و بازاریابی را بر عهده خواهد داشت.

بیت هامب یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال در کره جنوبی می باشد که امکان مبادلات ارز های رمزنگاری شده برای کاربران را فراهم می کند. شرکت فناوری مالی SeriesOne آمریکا از سال 2013 در زمینه سرمایه گذاری برای کسب و کار فعالیت می کند. این شرکت در مارس 2018 پورتال مالی جدید خود را راه اندازی کرده است که این سامانه ارتباط میان سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کار های تازه را فراهم می کند. همچنین این سامانه در حوزه عرضه اولیه سکه (initial coin offerings (ICOs)) نیز متمرکز می باشد. پلتفرم فعلی SeriesOne برای دریافت معافیت های کمیسیون بورس و اوراق بهادار (Securities and Exchange Commission) ایالات متحده، عرضه توکن های اوراق بهادار (Security Token Offering (STO)) را پیشنهاد داده است. این نوع از عرضه‌ی توکن، به ‌جای مقابله با قوانین با آن متناسب است و امنیت قانون ‌گذاری به همراه اعتماد سرمایه‌ گذاران را در پی خواهد داشت.

مشارکت بیت هامب و SeriesOne و تصویب آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، منجر به عرضه یک صرافی ارائه کننده توکن های اوراق بهادار در عرصه بین الملل خواهد شد که منطبق بر قوانین اوراق بهادار ایالات متحده می باشد.

موسسه سایبربان صرفاً منتقل کننده محتوا از منابع ناشناس در سطوح عمیق و تاریک وب به سطح عمومی اینترنت است. از این رو مطالب منتشر شده، لزوماً مورد تأیید این موسسه نخواهد بود.
نظرات (0)
خرداد ۲۷