دی ۳۰
دبیر خبر | ۲۷ فروردین ۱۳۹۷

آمریکا؛ میزبان نمایندگان سایبری استرالیا

مدیران رده بالای بیش از 60 موسسه امنیت سایبری استرالیا، طی این هفته از ایالات متحده، بازدید می کنند.

به گزارش کارگروه بین الملل سایبربان؛ مدیران ارشد حدود 60 شرکت امنیت سایبری استرالیا، این هفته با هدف افزایش همکاری ها با موسسات مشابه مستقر در آمریکا، به این کشور سفر کرده اند.

انگوس تایلر (Angus Taylor)، وزیر سازمان انتظامی و امنیت سایبری استرالیا، ریاست هیئت یاد شده را بر عهده دارد. به عقیده کارشناسان، مهم ترین ماموریت وی طی این سفر، جذب سرمایه و نمایش توانمندی های فنی استرالیا در حوزه امنیت سایبری و فناوری است. 

وی طی مصاحبه ای در مورد این سفر گفت: «سفر این هیئت به ایالات متحده، در راستای استراتژی امنیت سایبری استرالیا و مبتنی بر توسعه همکاری های بین المللی، جذب سرمایه گذاری خارجی و رشد بازار داخلی امنیت سایبری است که در نهایت سبب حضور موثر این کشور در حل و فصل چالش های جهانی امنیت فضای مجازی خواهد شد. با رشد فناوری های نوین چون آنالیز داده ها و اینترنت اشیا، تهدیدات جدیدی به ظهور می رسند. بنابراین، ما باید از کافی بودن فناوری ها و متخصصان در اختیارمان، به منظور مقابله با این خطرات نوظهور اطمینان حاصل کنیم.»

بر اساس اطلاعات منتشر شده، کمیسیون تجارت و سرمایه گذاری استرالیا (Austrade) و شبکه توسعه امنیت سایبری این کشور، برنامه ریزی و هماهنگی های این سفر را برعهده داشته اند.

اعضای اصلی این هیئت تجاری، با شرکت در کنفرانس امنیت سایبری آر.‌اس.‌ای (RSA) سانفرانسیسکو، به تبلیغ محصولات و خدمات خود به سرمایه گذاران و شرکای بالقوه خواهند پرداخت.

به عقیده استیون سیوبو (Steven Ciobo)، وزیر بازرگانی، گردشگری و سرمایه گذاری استرالیا، این کشور در آستانه تبدیل شدن به یکی از رهبران جهانی صنعت امنیت سایبری است.
 

نظرات

4 + 4 =