مرداد ۱۴
سما سمیعیان
دبیر خبر | ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

درآمد 15 میلیون دلاری شرکت اسرائیلی در دور دوم سرمایه‌گذرای

شرکت اسرائیلی سیکسگیل درآمدی معادل 15 میلیون دلار در دور دوم سرمایه‌‎گذاری جمع‌آوری کرد.

به گزارش کارگروه بین‌الملل سایبربان؛ سیکسگیل (Sixgill)، شرکت اطلاعات تهدید سایبری واقع در تل‌آویو مبلغی معادل 15 میلیون دلار در دور دوم سرمایه‌‎گذاری جمع‌آوری کرد.

این دور سرمایه‌گذاری به‌وسیله شرکت‌های «Sonae IM» و «REV» و با همکاری «Our Crowd» و همچنین الرون (Elron) و تِرا (Terra)، سرمایه‌گذاران پیشین انجام شد.

بودجه فوق برای افزایش حضور سیکسگیل در آمریکای شمالی، اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا و اقیانوسیه با گسترش پایگاه مشتری در سازمان‌های بزرگ، اجرای قانون، آژانس‌های دولتی و شرکت‌های ارائه دهنده سرویس‌های امنیتی (MSSPs) استفاده خواهد شد. این شرکت همچنین راه‌حل اطلاعاتی قابل اجرا و خودکار (A2I) را در کنار ارائه پیشنهاداتی مانند رتبه‌بندی «CVE» پویا تقویت خواهد کرد.  

شرکت سیکسگیل با مدیریت شارون واگنر (Sharon Wagner) یک پلتفرم اطلاعات تهدید سایبری پیشرفته ارائه می‌دهد که تمام مراحل اطلاعاتی – جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و انتشار داده – را به همراه دیدگاه‌های عملیاتی و اطلاعاتی با هدف محافظت از دارایی‌های مهم در برابر تهدیدات سایبری نوظهور به‌صورت خودکار درمی‌آورد.

راه‌حل یاد شده در پلتفرم‌های مورد استفاده تیم‌های امنیتی برای ایجاد هماهنگی، خودکارسازی و مدیریت رویدادهای امنیتی به‌کار می‌رود. این راه‌حل از سوی شرکت‌های «Fortune 500»، نهادهای مالی، دولت‌ها و آژانس‌های قانونی برای محافظت از منابع مالی، شبکه‌ها و اعتبارات در برابر تهدیدات سایبری در شبکه‌های عمیق، تاریک و سطحی استفاده شده است.

منبع: سایبربان

نظرات