آبان ۰۳
سما سمیعیان
دبیر خبر | ۲۳ مهر ۱۳۹۹

حضور استارت‌آپ اسرائیلی در مرکز رشد اماراتی

یک استارت‌آپ اسرائیلی برای حضور در انکوباتور مستقر در دبی انتخاب شد.

به گزارش کارگروه بین‌الملل سایبربان؛ «Enroute»، استارت‌آپ اسرائیلی، برای شرکت در «Intelak»، انکوباتور (مرکز رشد) مستقر در دبی انتخاب شد که شرکای اصلی آن شامل شرکت هواپیمایی امارات و دپارتمان گردشگری دبی هستند. در ماه‌های آینده، Enroute با همکاری شرکای Intelak از جمله مایکروسافت و «Accenture» برای ادغام پلتفرم فناوری خود در برنامه‌های حمل و نقل و پرواز موجود در امارات متحده عربی همکاری خواهد کرد.

Enroute در سال 2017 به‌وسیله آویو فرنکل (Aviv Frenkel) و ساگی لوانون (Sagi Levanon) تأسیس شد؛ این شرکت اسرائیلی یک پلتفرم تجاری شخصی برای برنامه‌های سواری و حمل و نقل گسترده به کاربران ارائه و به آنها این امکان را می‌دهد تا هنگام خرید آنلاین به صورت رایگان سفر کنند. شرکت‌هایی مانند ایسوس (Asus)، «eBay» و «AliExpress» که هزینه‌‎های سواری را پرداخت می‌کنند در پلتفرمEnroute  ادغام شده‌اند و به زودی گزینه خرید کالاها در طول سواری و تحویل آنها در مسیر را نیز شامل می‌شود.

این شرکت اسرائیلی در حال حاضر 7 کارمند دارد و مبلغ 600 هزار دلار از «Next Gear Ventures» و سرمایه‌گذاران خصوصی کسب درآمد کرده است. شرکت همچنین از برنامه هاریزون (Horizon) 2020 اتحادیه اروپا کمک هزینه دریافت کرده است.

Enroute محصول خود را ماه گذشته با همکاری سرویس مترو مادرید و بانک سانتاندر (Santander) در اسپانیا به بازار عرضه کرد. این محصول به زودی پس از مشارکت با یک شرکت بزرگ حمل و نقل در آسیا راه‌اندازی می‌شود.

منبع: سایبربان

نظرات