تیر ۲۴
دبیر خبر | ۹ تیر ۱۳۹۹

بایننس بزرگ‌ ترین به ‌روزرسانی تاریخ خود را انجام داد

مدیرعامل بایننس در توییتی نوشت که این صرافی در حال آماده‌سازی سیستم‌های خود برای روند صعودی بعدی است.

به گزارش کارگروه فناوری اطلاعات سایبربان به نفل از کوین تلگراف، بایننس روز گذشته یک به‌روزرسانی بزرگ را در سیستم تطابق سفارشات خود اجرا کرد. به گفته چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل این صرافی، به‌روزرسانی جدید باعث بهبود سرعت خدمات در پلتفرم معاملات آنی بایننس خواهد شد.

ژائو دیروز در توییتی، ضمن انتشار خبر انجام این به‌روزرسانی گفت که تیم توسعه بایننس تمام کدهای سیستم تطابق سفارشات را از نو نوشته است و در نسخه جدید از زبان برنامه‌ نویسی تازه‌ای استفاده‌شده است. به گفته ژائو، توسعه این به‌روزرسانی دو سال زمان برده است. او همچنین ادعا کرد که سیستم جدید، در جهش صعودی بعدی سرعتی ۱۰ برابری خواهد داشت. او در توییت خود نوشت:

[این سیستم] روی کاغذ می‌تواند حجم معاملاتی معادل ۱۰۰ برابر حجم فعلی را کنترل کند. اما وقتی حجم واقعی از راه برسد، برخی دیگر از سازوکارها ممکن است با ضعفی موقت رو‌به‌رو شوند، اما به‌سرعت این ضعف‌ها برطرف خواهد شد.

چانگ پنگ ژائو همچنین گفت سیستم جدید به نحوی طراحی‌شده است که با شروع جهش صعودی جدید هم بتواند از پس حجم معاملات بربیاید.

قیمت بیت کوین در روزهای گذشته به زیر ۹,۰۰۰ دلار سقوط کرد اما به‌سرعت قیمت خود را احیا کرد. طبق گزارش‌ها، علیرغم این سقوط‌ ها، معامله ‌گران به دنبال خرید در هر یک از کف‌های قیمتی ایجاد‌شده بودند.

نظرات