مرداد ۲۲
دبیر خبر | ۱۵ شهریور ۱۳۹۷

اعتراف اپل به نقص فنی آیفون 8

شرکت اپل اعلام کرده است که گوشی ‌های آیفون 8 را که بورد آنها معیوب است، به صورت رایگان تعمیر خواهد کرد.1

به گزارش کارگروه فناوری اطلاعات سایبربان؛ شرکت اپل اعتراف کرد که یک سری از تلفن‌ های هوشمند آیفون 8 که بورد آنها معیوب است به بازار عرضه شده است.

همانطور شرکت اپل در صفحه پشتیبانی فنی خود اعلام کرد این نقص از ابتدا وجود داشته و بخش کوچکی از تلفن‌ هایی که بین ماه ‌های سپتامبر سال  2017 میلادی و مارس سال 2018 میلادی در ایالات متحده، استرالیا، چین، هندوستان، جاپان، نیوزیلند و کشورهای دیگر فروخته شده است که این سری از گوشی ها آیفون 8 مشکل بورد داشته اند.

این تلفن ‎ها در زمان استفاده از آن نگهان قطع و وصل یا خاموش می‌شود که امکان دوباره روشن کردن آنها وجود ندارد.

شرکت اپل گفته است که این گوشی ها را به صورت رایگان تعمیر می‌ کند، باید به این نکته نیز اشاره کرد که این مشکلات در آیفون 8 پلاس و سایر مدل‌های این شرکت دیده نشده است.

کاربران نیز با وارد کردن شماره سریال گوشی‌ های آیفون خود در وب سایت رسمی اپل می ‌توانند واجد شرایط بودن خود را در این طرح به ثبت برسانند.

این طرح تعمیرات رایگان اپل تنها برای مشتریان و کاربران آیفون 8 در کشورهای ایالات متحده امریکا، استرالیا، چین، هند، جاپان و نیوزیلند وجود دارد.

پیش از این، صاحبان گوشی ‌های هوشمند آیفون ایکس مشکل مشابهی را در گوشی های خود یافت کرده بودند که قادر به پاسخگویی تماس ها نبودند.

 

نظرات