بهمن ۰۹
دبیر خبر | ۲۰ فروردین ۱۳۹۸

واتساپ تجاری برای همه!

نسخه iOS اپلیکیشن واتساپ تجاری برای تمامی کاربران در همه کشورهای جهان قابل‌دسترسی قرار گرفت.

به گزارش کارگروه شبکه‌های اجتماعی سایبربان؛ واتساپ که یکی از بزرگ‌ترین اپلیکیشن های پیام‌رسان در جهان به شمار می‌رود، سال گذشته بود که تصمیم گرفت نسخه تجاری خود را نیز برای کمک به کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ و تسهیل ارتباطات آن‌ها با مشتریان خود، منتشر و ارائه کند.

این اپلیکیشن ابتدا تنها در برخی از کشورهای جهان در دسترس کاربران iOS قرار گرفت، حالا تازه‌ترین اخبار و گزارش‌های منتشرشده در وب‌سایت theverge ، نشان می‌دهد که ازاین‌پس کاربران تمامی کشورهای جهان قادر خواهند بود به آن دسترسی داشته و از خدمات و سرویس‌های آن بهره‌مند شوند.

این اپلیکیشن که ماه گذشته برای نسخه iOS منتشر شد، نزدیک یک سال است که برای کاربران اندرویدی قابل‌دسترسی و استفاده قرارگرفته است که البته برای تعداد محدودی از کشورهای جهان ارائه‌شده است.

برخلاف اپلیکیشن اصلی واتساپ، نسخه تجاری آن این امکان را به صاحبان کسب‌وکار می‌دهد تا جزئیات شرکت خود، آدرس پست الکترونیک و همچنین آدرس پستی و موقعیت مکانی و جغرافیایی خود را در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار دهند و بدین ترتیب با کاربران خود بیشتر و بهتر در ارتباط باشند.

هم‌اکنون واتساپ بیزینس یا تجاری در کشورهای برزیل، آلمان، اندونزی، هند، مکزیک، انگلستان و ایالات‌متحده آمریکا در دسترس کاربران قرار دارد و در هفته آینده نیز قرار است برای همه کاربران در سراسر کشورهای جهان منتشر و ارائه شود.

منبع:

نظرات

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.