اسفند ۰۵
سما سمیعیان
دبیر خبر | ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

همکاری شرکت‌های اسرائیلی و انگلیسی در حوزه امنیت سایبری

2 شرکت اسرائیلی و انگلیسی با هدف ارائه امنیت و دیدگاه سایبری در زمان واقعی در دستگاه‌های اینترنت اشیا با یکدیگر همکاری می‌کنند.

به گزارش کارگروه بین‌الملل سایبربان؛ تِلیت (Telit)، شرکت انگلیسی ارائه دهنده اینترنت اشیا با شرکت اسرائیلی استِرنوم (Sternum)، ارائه دهنده راه‌حل امنیت سایبری و محافظتی در زمان واقعی در دستگاه‌های اینترنت اشیا همکاری می‌کند؛ تِلیت در بیانیه‌ای گفت که راه‌حل شرکت اسرائیلی را در خانواده ماژول «xE910» خود برای ارائه امنیت و دیدگاه عمیق به مشتریانش استفاده خواهد کرد.  

این راه‌حل، با هشدار در مورد نفوذهای سایبری زمان واقعی، از حملات جلوگیری و امکان پاسخ سریع به حوادث امنیتی را فراهم می‌کند.

برای اطمینان نسبت به اتصال ایمن‌تر، راه‌حل تأیید درستی (EIV) استِرنوم در واحدهای اینترنت اشیای «ME910» تِلیت ادغام می‌شود. این راه‌حل هرگونه عملیات در هر دستگاه اینترنت اشیا را – که ماژول تِلیت در آن نصب شده است – تأیید و مانند یک فایروال روی دستگاه عمل خواهد کرد.

تِلیت با فعال کردن سیستم واقعی نظارت بر رویداد اینترنت اشیا در زمان واقعی (RIEMS) خدمات امنیتی پیشرفته‌ای ارائه خواهد داد. این امر باعث می‌شود تولیدکنندگان تجهیزات اصلی (OEMs) حملات را روی دستگاه‌ها در زمان واقعی از طریق داشبوردهای شخصی خود شناسایی کنند. شرکت انگلیسی این ماژول‌های تقویت شده امنیتی را به تولیدکنندگان محصولات سلولی در صنایعی نظیر پزشکی، صنعت 4.0، شهرهای هوشمند و غیره ارائه می‌کند.

منبع: سایبربان

نظرات

16 + 3 =