بهمن ۰۴
دبیر خبر | ۲۹ آبان ۱۳۹۹

قابلیت Fleets پس از عرضه با مشکلات جدی مواجه شد

شرکت توئيتر پس از عرضه جهانی قابلیت Fleets با بروز مشکلات جدید در این ویژگی و اعتراض کاربران مواجه شد.

به گزارش کارگروه شبکه های اجتماعی سایبربان ، قابلیت جدید استوری توئیتر با نام Fleets مدت کوتاهی است که به صورت جهانی عرضه شده و در همین یک روز مشکلات بسیاری را به خود دیده است. این قابلیت جدید که مانند استوری اینستاگرام در بالای برنامه توئیتر به نمایش در می‌آید و به مدت ۲۴ ساعت فعال است به کاربران این امکان را می‌دهد تا تصاویر، متن‌ها و یا ویدئوها را بارگذاری کنند و با دیگران به اشتراک بگذارند.
ازآنجایی‌که این ویژگی محبوبیت بسیاری بین کاربران سراسر دنیا دارد، اعضای شبکه اجتماعی توئیتر نیز با هجوم به این قابلیت باعث ایجاد مشکلات جدیدی در آن شدند. بر اساس گزارش کاربران توئیتر، قابلیت Fleets به‌تازگی با کندی در سرعت و گیرکردن همراه بوده و استفاده از آن بسیار دشوار شده است.

واکنش توئیتر به مشکلات پیش‌آمده برای Fleets

شرکت توئیتر در پاسخ به این گزارش‌ها گفته از ایرادهای موجود در قابلیت جدید خودآگاهی دارد و در حال رفع آن است. همان‌طور که مطرح شد کاربران از گیرکردن برنامه به هنگام استفاده از قابلیت Fleets خبر داده‌ و اظهار داشته‌اند این اتفاق پس از انجام به‌روزرسانی‌ها صورت گرفته است.
باوجود تمام مشکلات پیش‌آمده، هجوم کاربران به قابلیت Fleets نشان می‌دهد شرکت توئیتر از آغاز انتشار ویژگی جدید با موفقیت تضمین‌شده آن مواجه شده است. این در حالی است که اگر کاربران تمایلی به استفاده از قابلیت موردنظر نداشتند نرم‌افزار توئیتر هیچ‌گاه با مشکلات این‌چنینی روبه‌رو نمی‌شد. در حال حاضر قابلیت Fleets نه‌تنها در زمان استفاده موردتوجه قرارگرفته بلکه در این شبکه اجتماعی بسیاری از کاربران درباره آن حرف زده‌اند و اکنون هشتگ Fleets داغ‌ترین موضوع توئیتر به‌حساب می‌آید.
کاربران این شبکه اجتماعی درباره مشکلات این قابلیت گفته‌اند توئیتر می‌توانست قابلیت ویرایش پست‌ها را نیز در اختیار کاربرانش قرار دهد. گفتنی است؛ شرکت توئیتر در پستی رسمی اعلام کرده سعی دارد روند عرضه قابلیت را با سرعت کمتری پیش ببرد تا بتواند روی رفع ایرادها تمرکز کند.

نظرات

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.