بهمن ۰۴
دبیر خبر | ۱۵ آبان ۱۳۹۹

شرکت گری‌اسکیل بیش از ۲ درصد از تمام واحدهای اتریوم را در اختیار دارد

یک تحلیل‌گر با ارائه آماری، ادعا کرده است که در حال حاضر شرکت سرمایه‌گذاری گری اسکیل چیزی حدود ۲.۱۳ درصد از اتریوم‌های در چرخه را در اختیار دارد.

به گزارش کارگروه فناوری اطلاعات سایبربان به نقل از  یوتودی طبق گفته‌های یان دیر (Ian Dyer)، تحلیل‌گر اقتصادی، صندوق سرمایه‌گذاری گری اسکیل در حال حاضر ۲.۱۳ درصد از اترهای در چرخه را در اختیار دارد. این در حالی است که این صندوق روز دوشنبه، ۷۵,۴۱۹ واحد اتر دیگر را به جمع دارایی‌های خود افزود. صندوق سرمایه‌گذاری اتریوم گری اسکیل سال گذشته راه‌اندازی شد.
از سوی دیگر، بیت کوین‌هایی که تحت مدیریت این صندوق قرار دارد، ۲.۵۹ درصد بیت کوین‌های در چرخه را شامل می‌شوند. گری اسکیل از پنج سال پیش، سرمایه‌گذاری در بیت کوین را آغاز کرد.
گری اسکیل در گزارش اخیر خود با بیان این مسئله که تقاضا برای تصاحب بیت کوین بیشتر شده است، عنوان کرد که درگذشته تنها بخش کمی از سرمایه‌گذاران تمایل به سرمایه‌گذاری در بیت کوین داشتند.
بیت کوین‌هایی که در گری اسکیل معامله می‌شوند، قیمتی متفاوت باقیمت این ارز دیجیتال در صرافی‌ها و بازارهای آنی دارند. این اختلاف قیمت با عنوان «اضافه ارزش» (Premium) شناخته می‌شود.
گریل اسکیل تنها شرکت بزرگی نیست که در حوزه بیت کوین فعالیت می‌کند. چندی پیش هم شرکت‌های بزرگی همچون مایکرواستراتژی و اسکوئر به این حوزه وارد شدند. شایان‌ذکر است که صندوق سرمایه‌گذاری گری اسکیل تحت نظارت نهادهای قانونی آمریکا قرار دارد و همین مسئله باعث شده است تا بسیاری از شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی، از این طریق در بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند.

نظرات

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.