آبان ۰۳
سما سمیعیان
دبیر خبر | ۲۵ مهر ۱۳۹۹

سرمایه‌گذاری 11 میلیون دلاری در استارت‌آپ اسرائیلی

استارت‌آپ اسرائیلی مبلغ 11 میلیون دلار برای پلتفرم مدیریت داده هوش مصنوعی خود جمع‌آوری می‌کند.

به گزارش کارگروه بین‌الملل سایبربان؛ «Dataloop»، استارت‌آپ اسرائیلی واقع در تل‌آویو، متخصص در کمک به مشاغل در مدیریت چرخه کلی داده‌ها برای پروژه‌های هوش مصنوعی و کمک به آنها در یادداشت‌برداری مجموعه داده‌هایشان، از سرمایه‌گذاری 16 میلیون دلاری خبر داد. این دور سرمایه‌گذاری شامل 5 میلیون دلار سرمایه‌گذاری اولیه بود، که قبلاً گزارش نشده بود، و همچنین یک دور 11 میلیون دلاری که اخیراً اعلام شده است.

این دور سرمایه‌گذاری به رهبری «Amiti Ventures» و با حضور «F2 Venture Capital»، «OurCrowd»، «NextLeap Ventures» و «SeedIL Ventures» انجام شد.

اِران شلومو (Eran Shlomo)، مدیرعامل استارت‌آپ اسرائیلی گفت :

«بسیاری از سازمان‌ها همچنان تلاش می‌کنند تا پروژه‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی خود را به دلیل محدودیت‌های مشخص داده‌ها و عدم اعتبار سنجی در زمان واقعی، که تنها با ورود انسان به سیستم قابل دستیابی است، به تولید برسانند. با این سرمایه‌گذاری، ما همراه با شرکای خود متعهد به غلبه بر این سد راه‌ها و ارائه ابزارهای مدیریت داده نسل بعدی هستیم که صنعت هوش مصنوعی را متحول و تقاضای فزاینده نوآوری در بازارهای جهانی را برآورده می‌کند.»

این شرکت اسرائیلی در بیشتر موارد به مشاغل برای مدیریت و حاشیه نویسی داده‌های بصری کمک می‌کند. این امر برای مشتریان حاضر صدق می‌کند، اما هرچیزی از رباتیک و پهپادها تا خرده‌فروشی و رانندگی خودکار را نیز شامل می‌شود.

خود پلتفرم در اطراف مدل «انسان در حلقه» قرار دارد که سیستم‌های خودکار را، با توانایی آموزش و اصلاح مدل در صورت لزوم برای انسان، تکمیل می‌کند. پلتفرم حاشیه‌نویسی میزبان با «Python SDK» و «REST API» برای توسعه دهندگان و یک محیط بدون سرور عملکرد به عنوان سرویس ترکیب می‌شود که در بالای دسته «Kubernetes» برای خودکار کردن جریان داده اجرا می‌شود.

این شرکت در سال 2017 تأسیس شده است.  Dataloopاز بودجه جدید برای رشد حضور خود در بازارهای ایالات متحده و اروپا استفاده خواهد کرد؛ که برای استارت‌آپ‌های اسرائیلی امری بسیار استاندارد است و همچنین تیم مهندسی خود را نیز می‌سازد.

منبع: سایبربان

نظرات