سرقت اطلاعات 70 میلیون آمریکایی در سال 2014


نویسنده:

بر اساس یافته‌های این گزارش، به نظر می‌رسد که این تعداد قربانی به‌اندازه‌ای نبوده است که قربانیان را مجاب کند که رفتار خود را در فضای سایبری تغییر دهند. به‌طوری‌که نیمی از این قربانیان برای تغییر رفتار خود هیچ‌گونه اقدامی نکرده‌اند.
در گزارش منتشرشده توسط مجله آمریکایی Consumer Reports، بیان‌شده است که نسبت به سال 2013، بیست‌وهشت درصد رشد در حملات سایبری در کشور آمریکا وجود داشته است.
بر اساس گزارش منتشرشده مرکز آمریکایی منابع سرقت هویت (Identity Theft Sources)، در سال 2014، 783 مورد گزارش نقض اطلاعات را دریافت کرده است. نتایج مطالعات دیگر نشان می‌دهد که روزانه سرقت اطلاعات آنلاین در حال گسترش است.
هکرها تمایل به سرقت اطلاعات از منابع مختلفی دارند، از منابع کم‌ارزشی مانند اطلاعات شماره‌حساب‌های بانکی تا اطلاعات باارزشی مانند شماره‌های تأمین اجتماعی و اطلاعات بیمه‌های درمانی.
طبق گزارش منتشرشده، نقض اطلاعات تنها به خرده‌فروشی‌های آنلاین آسیب نخواهد زد.
در پایان گزارش، مجله Consumer Reports به قربانیان هشدار داده است تا نسبت به حملات احتمالی فیشینگ و همچنین نسبت به تراکنش‌های مشکوک حساب‌های بانکی خود هشیار باشند.
همچنین اتحادیه مصرف‌کنندگان که حامی مجله Consumer Reports است، درخواست کرد تا کنگره برای محافظت از اطلاعات مصرف‌کنندگان قوانینی را تصویب کند.
الن بلوم (Ellen Bloom)، مدیر سیاست فدرال اتحادیه کاربران گفت: «کنگره باید استانداردهای قوی‌تری را برای دفاع از اطلاعات مشتریان تصویب کند یا قوانین سخت‌گیرانه‌تری را پیشنهاد دهد یا قوانین گذشته را مجدداً تصویب کند تا از اطلاعات شهروندان دفاع کند.»

 

موضوعات مرتبط::

نظرات (0)