تیر ۲۴
دبیر خبر | ۹ تیر ۱۳۹۹

رویداد جذب سرمایه‌ گذاری حوزه «IT و ICT» برگزار شد

صندوق نوآوری و شکوفایی رویداد جذب سرمایه ‌گذاری حوزه IT و ICT را باهدف جذب سرمایه استارت آپها برگزار کرد.

به گزارش  کارگروه فناوری اطلاعات سایبربان، علی ناظمی معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی امروز در رویداد جذب سرمایه‌گذاری حوزه IT‌ و ICT که به‌صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، عنوان کرد: رویدادهای آنلاین در صندوق نوآوری و شکوفایی باهدف جذب سرمایه‌گذار برگزار می‌شوند.

وی بابیان اینکه در هر رویداد ۶ استارت اپ محصول و دستاورد خود را معرفی می‌کنند، خاطرنشان کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی آمادگی دارد که بر اساس ضرایب ۴ به ۱ و ۳ به ۱ متناسب با سطح فناوری، در طرح‌های این استارت آپها سرمایه‌گذاری کند.

معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی بابیان اینکه در دو رویدادی که تاکنون در صندوق برگزار شد، ۶ تیم استارت آپی در فرآیند جذب سرمایه و مذاکره هستند، بیان کرد: حضور استارت آپها در رویدادهای صندوق نوآوری و شکوفایی احتمال جذب سرمایه‌گذار برای تولید محصول را افزایش می‌دهد.

ناظمی افزود: هدف صندوق از برگزاری رویدادهای سرمایه‌گذاری، جذب سرمایه در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که در این زمینه تلاش می‌کنیم طی چرخه عمر استارت آپها در سود وز یان آن‌ها شریک باشیم تا این تیم‌ها بتوانند به‌سرعت فرآیندهای تولید محصول را بگذرانند.

وی با اشاره به هدف برگزاری این استارت آپها در صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: طی دو دوره گذشته استارت آپها میزان سرمایه موردنیاز خود را اعلام کردند؛ امروز هم که رویداد IT‌ و ICT در حال برگزاری است تقریباً ۵میلیارد تومان سرمایه از سوی استارت آپها درخواست شده است.

رویداد سرمایه‌گذاری IT و ICT توسط سوی صندوق نوآوری و شکوفایی و با حضور ۶ استارت اپ در حال برگزاری است.

منبع: مهر

نظرات