خرداد ۱۵
دبیر خبر | ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

رونمایی از تلویزیونی که با صوت کنترل می‌شود

شرکت چینی آنر تصمیم دارد تلویزیونی با ۶ میکروفون عرضه کند که به کاربر اجازه می‌دهد از راه دور و به‌وسیله صوت، دستگاه را کنترل کند

به گزارش کارگروه فناوری اطلاعات سایبربان؛ به نقل از گیزموچاینا، شرکت آنر تصمیم دارد فردا یک محصول سری Smart Life را رونمایی کند. به گفته کارشناسان در این رویداد چند دستگاه ازجمله یک تلویزیون هوشمند رونمایی خواهند شد.طبق آخرین گزارش‌ها این تلویزیون دارای ۶ میکروفون است.

چند روز قبل فاش شد تلویزیون هوشمند آتی آنر مجهز به فناوری MEMC است که از آن به‌عنوان افکت روان‌تر کردن حرکات نیز یاد می‌شود. این شرکت تاکنون ۳ تیزر درباره تلویزیون مذکور منتشر کرده است. در تیزر اول نشان داده می‌شود این دستگاه هوشمند مجهز به فناوری ACM ( مدیریت سازگاری کنتراست) است. این فناوری کنتراست رنگ‌ها را بر اساس محتوایی که در تلویزیون نمایش داده می‌شود، تنظیم می‌کند.

همچنین این برند تائید کرده تلویزیون هوشمند آتی شرکت با الگوریتم SR عرضه می‌شود. این الگوریتم محتوایی با وضوح پایین را به‌طور واقعی و با بافت و جزئیات بهتر نمایش می‌دهد.

در آخر تیزر جدید نشان می‌دهد این تلویزیون هوشمند دارای ۶ میکروفون است. این میکروفون‌ها به کاربر کمک می‌کنند تا دستگاه را به‌وسیله صوت و از فاصله دور کنترل کنند. بنابراین نیازی به کنترل از راه دور نیست.

منبع: مهر

نظرات

12 + 4 =