تیر ۲۰
دبیر خبر | ۱۸ مهر ۱۳۹۸

راه جدید حمایت از اسرائیل در سال جدید عبری

به گفته کارشناسان اسرائیلی، پورتفولیو اروشلیم راه جدید حمایت از رژیم صهیونیستی در سال جدید عبری است.

به گزارش کارگروه بین‌الملل سایبربان؛ روش هانا (Rosh Hashanah)، روزی است که در باور یهودیان خداوند، جهان، آدم و حوا را خلق کرد؛ یهودیان شروع سال جدید را جشن می‌گیرند و تمام اتفاقات سال قبل اعم از اعمال، روابط و تأثیرات و فرصت‌های جدید برای انعکاس ارزش‌ها را بررسی می‌کنند. در سال 5779 عبری – بعد از گذشته 40 سال از مدیریت سرمایه‌گذاری – «RVW Wealth»، شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری راهبردی، تجربه تخصصی خود را برای حمایت از اسرائیل در یک سرمایه‌گذاری جدید به نام «پورتفولیو اروشلیم»  (TJP) ارائه می‌دهد. سلوین گربِر (Selwyn Gerber)، بنیانگذار و استراتژیست اصلی پورتفولیو و شرکت مذکور در این خصوص مقاله‌ای نوشته که بدین شرح است :

«

سال‌ها است که شرکت ما به مشتریان برای ارائه بالاترین کیفیت مدیریت سرمایه‌گذاری و خدمات مرتبط اعتماد کرده است. اکنون ما افتخار ورود رژیم یهود در این حوزه و تعامل با افراد، بنیادها و مؤسسات در شرکت‌های متمرکز اسرائیلی را داریم. این کار باعث ورود سرمایه‌گذاران به اقتصاد در حال گسترش اسرائیل و انعکاس ارزش‌های آن در این پورتفولیو می‌شود.

از طریق پورتفولیو اروشلیم، سرمایه‌گذاران می‌توانند منافع کوچک خود را در یک گروه متشکل از 100 شرکت برتر دولتی از جمله شرکت‌های فناوری‌ نرم‌افزاری مانند «چک پوینت» (Check Point)، سیستم‌های البیت، «Novocure»، «Wix.com» و دیگران با بخش‌هایی مانند : مراقبت‌های بهداشتی و فناوری، انرژی یا امنیت سایبری با محوریت اسرائیل قرار دهند.

رژیم صهیونیستی با نوآوری و عملکرد خوب کارآفرینان اسرائیلی در جهان خواهد درخشید. امسال، براساس شاخص فناوری جهانی «BlueStar» - «BIGITech» - بخش فناوری بازار اسرائیل به بالاترین میزان خود رسید. رشد روزافزون این بخش نشان دهنده ارزش سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دولتی است. سرمایه‌گذاران به کمک پورتفولیو فوق می‌توانند به بازار ملی استارت‌آپ از جمله شرکت‌های موجود در شاخص یاد شده دسترسی پیدا کنند.

پورتفولیو اروشلیم با کفایت مالیاتی و هزینه پایین، می‌تواند باعث توانمندی اعضای جامعه در ایجاد آسان یک حساب کاربری جدید شود. با قیمتی معادل 180 دلار، می‌توان پیوند دائمی با اسرائیل برقرار کرد و با گذشت زمان بر ارزش آن افزوده می‌شود. این پورتفولیو همچنین دسترسی افراد، بنیادها و برنامه‌های بازنشستگی به اقتصاد اسرائیل برای پورتفولیوهای بزرگ‌تر را فراهم می‌کند و به عنوان بخشی از مأموریت شرکت، قسمتی از هزینه پورتفولیو را به «Leket»، بانک ملی مواد غذایی اسرائیل اهدا می‌گردد.

پورتفولیوی یاد شده برای مشتریان فرصت سرمایه‌گذاری ایجاد می‌کند. اعضای تیم شرکت سرمایه‌گذاری RVW Wealth بدون تضاد منافع کار می‌کنند و شرکت در ارائه بالاترین کیفیت مدیریت سرمایه‌گذاری و خدمات مرتبط چندین دهه سابقه دارد.

جامعه به آینده دولت یهود و درخواست بیشمار برای سرمایه‌گذاری در اقتصاد اسرائیل اهمیت می‌دهد. تنها چند ماه پس از اجرای این طرح، بیش از 23 هزار نفر در صفحه فیس‌بوک شرکت پیام گذاشتند و آن را لایک کردند.

پورتفولیو اروشلیم به سرمایه‌گذاران امکان داشتن سهم در اقتصاد پرجنب و جوش اسرائیل، مقابله با تفویض اختیار از دولت یهود و دستیابی به اهداف مالی از طریق یک طبقه دارایی بسیار رقابتی را می‌دهد.

»

نظرات