خرداد ۱۵
سما سمیعیان
دبیر خبر | ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

راه‌اندازی بازار امنیت سایبری اضطراری در اسرائیل

اداره سایبری ملی اسرائیل، بازار امنیت سایبری اضطراری راه‌اندازی کرد.

به گزارش کارگروه بین‌الملل سایبربان؛ اداره سایبری ملی رژیم صهیونیستی در یک فراخوان پیشنهادی از شرکت‌ها دعوت کرد تا در یک بازار – عرصه نشست اضطراری در راستای توانمندسازی سازمان‌ها و افراد با هدف نمایش محصولات و خدمات امنیت سایبری – شرکت کنند و در رقابت با یکدیگر به خطرات و تهدیدات همه‌گیری ویروس کرونا و عواقب ناشی از آن روی انعطاف‌پذیر اقتصاد اسرائیل پی ببرند.

همه‌گیری بیماری کووید-19 واقعیت جهانی جدیدی را ایجاد کرده که در آن سازمان‌ها موظف هستند تعداد کارمندان را در محل کار کاهش دهند؛ درنتیجه استفاده از پلتفرم‌های دیجیتال مانند گسترش استفاده از دسترسی از راه دور به راه‌حل‌ها، محاسبات ابری و دیگر راه‌حل‌های فنی با هدف تقویت ارتباط و کاهش خطرات سایبری در بسیاری سازمان‌ها افزایش یافته است.

در این زمینه و به‌ویژه در حوزه سایبری، تأمین کنندگان خدمات و کالاها سعی در ارائه راه‌حل‌های اختصاصی با هدف به حداقل رساندن ریسک‌های سایبری جدید کرده‌‎اند. برخی از این راه‌حل‌ها با تخفیف قابل توجه و حتی رایگان ارائه می‌شوند.

به منظور کاهش خطرات سایبری در تنظیمات کاری جدید، اداره سایبری ملی اسرائیل یک بازار – به عنوان محل تلاقی اقتصاد و سایر راه‌حل‌های سایبری مربوطه راه‌اندازی کرده است. از جمله موارد مربوطه : وی‌پی‌ان، «SDP» و دیگر راه‌حل‌ها برای امنیت اتصال از راه دور، امنیت دستگاه‌های تلفن همراه، خدمات پاسخ به حمله سایبری، دفاع در برابر حملات انکار سرویس و غیره هستند.

منبع: سایبربان

نظرات

3 + 6 =