حمله سایبری به پایگاه خبری الحیاه


نویسنده:

پایگاه خبری اورشلیم پست رژیم صهیونیستی در خبری مدعی شد گروه هکری که خود را ارتش سایبری یمن نامیده‌اند با حمله به پایگاه خبری روزنامه الحیات، این وبگاه را از دسترس خارج کرده‌اند. پایگاه اصلی این وبگاه خبری در لندن قرار دارد.
این پایگاه خبری رژیم صهیونیستی در خبر خود به خبرگزاری فارس اشاره‌کرده و آورده است:" خبرگزاری فارس، متعلق به جمهوری اسلامی ایران عکسی از این حمله سایبری قرار داده است که در آن تصویری از سید حسن نصرالله،رهبر حزب‌الله لبنان در آن به نمایش درآمده است. در این عکس مهاجمان تهدید کرده‌اند که ما منتظر شما هستیم و به زودی با تمام سلاح‌های ساخت خودتان به سراغتان خواهیم آمد."
استناد این خبرگزاری رژیم صهیونیستی به خبرگزاری فارس متعلق به جمهوری اسلامی ایران، البته خالی از منظور نیست و تمامی هدف این رسانه معاند و همسویانش را می‌توان فضا سازی رسانه‌ای علیه کشور و تاثیر‌گذاری در شرایط کنونی و بحرانی منطقه خواند.
اورشلیم پست همچنین در ادامه آورده است:" در عکس فوق‌الذکر جمله‌ای از رهبر حزب‌الله لبنان به زبان عبری و بامعنی پناهگاه‌هایتان را آماده کنید منتشرشده است. این یک تهدید برای دولت اسرائیل محسوب می‌شود و آن‌ها تهدید کردند که اسرائیل نیز از بروز تنش‌های منطقه‌ای در امان نخواهد بود."
وبگاه مذکور تا این لحظه از دسترس خارج است.

 

موضوعات مرتبط::

نظرات (0)