آبان ۱۱
سما سمیعیان
دبیر خبر | ۸ مهر ۱۳۹۹

تولید بازی‌ساز تلفن هوشمند برای سایت‌های گردشگری

پلتفرم اسرائیلی، بازی‌ساز تلفن‌های هوشمند را برای توریست‌ها تولید می‌کند.

به گزارش کارگروه بین‌الملل سایبربان؛ «WishTrip»، پلتفرم مدیریت تجربه گردشگری مستقر در اراضی اشغالی از یک بازی‌ساز جدید برای کمک آسان و با بودجه کم به جاذبه‌های گردشگری در راستای توسعه بازی‌های تعاملی برای مهمانان خبر داد.

در شرایطی که بسیاری از پارک‌ها، باغ وحش‌ها و سایر مقاصد قابل توجه گردشگران در سراسر جهان با کاهش محدودیت‌های ناشی از بیماری کووید-19 در حال بازگشایی دوباره هستند و صنعت گردشگری به دنبال بازیابی دوباره است، بسیاری به دنبال یافتن راه‌های جدید و ارزان برای سرگرمی مهمانان هستند. این بازی‌های جدید همچنین ابزار جدیدی برای بازاریابی خود از مقصدها و تشویق بازدیدهای مکرر فراهم می‌کنند.

علاوه بر تشویق مهمانان، از میزان تمایل افراد به استفاده از تلفن‌های هوشمند خود در طول روز نیز باید مطلع بود. بِزالِل لنزیسکی (Bezalel Lenzizky)، مدیرعامل WishTrip در بیانیه‌ای گفت :

«آمار نشان می‌دهد که حدود 60 درصد مردم بیش از یک ساعت بدون تلفن هوشمند خود سپری نمی‌کنند؛ اگرچه استفاده مداوم از تلفن، به‌ویژه برای متمرکز کردن بازدیدکنندگان روی زیبایی طبیعی یک سایت ناامیدکننده است، اما توان ارائه شده از تلفن‌های هوشمند فرصتی بی‌نظیر را برای ایجاد یک تجربه مثبت، آموزشی و تعاملی برای مهمانان فراهم می‌کند.»

به جای پرداخت هزینه جداگانه، سازنده بازی با پلتفرم WishTrip همراه می‌شود؛ این امر یک ابزار کارآمد و آسان برای یادگیری در ساخت یک بازی تعاملی بدون هیچ گونه هزینه اضافی و محدودیت در تعداد بازی‌های ایجاد شده را فراهم می‌کند. بازی‌ها می‌توانند به زبان‌های مختلف ایجاد و متناسب با مکان تنظیم شوند.

یکی دیگر از ابزارهای موجود در پلتفرم، راه‌حل ایمنی ویروس کرونا است که به سایت‌ها کمک می‌کند بدون محدودیت در ظرفیت بازدیدکنندگان، از مقررات ویروس کرونا پیروی کنند. این موارد شامل یک گپ درون برنامه‌ای بین مهمانان و کارکنان، ناظران ترافیک و یک اعلان فشار برای تشویق مهمانان به حفظ اقدامات فاصله اجتماعی است. در حالیکه سازنده بازی جدید قادر به سرویس‌دهی به سایت‌های سراسر جهان خواهد بود، اما سایت‌های اسرائیل باید منتظر بمانند زیرا دومین مرحله قرنطینه در اراضی اشغالی هنوز تمام نشده است.

منبع: سایبربان

نظرات