مهر ۰۸
سما سمیعیان
دبیر خبر | ۲۵ شهریور ۱۳۹۹

تسریع اینترنت اشیا با خرید شرکت Syn-Apps

شرکت اینترادو برای تسریع اینترنت اشیا شرکت Syn-Apps را خریداری می‌کند.

به گزارش کارگروه فناوری اطلاعات سایبربان؛ اینترادو (Intrado)، شرکت پیشرو در زمینه خدمات مجهز به فناوری، از خرید تمام دارایی‌های «Syn-Apps LLC»، شرکت پیشگام در زمینه اینترنت اشیا و نرم‌افزار اطلاع‌رسانی انبوه خبر داد.

پلتفرم دورانی Syn-Apps دستگاه‌های ارتباطی جداگانه و خارج از شبکه را در یک رابط واحد و با کاربرد آسان ادغام می‌کند تا ارتباط اطلاعات مهم با کارآیی، ایمنی و اطمینان بیشتری فراهم شود. هزاران سازمان راه‌حل‌های این شرکت را با تلفن‌ها، بلندگوها، دستگاه‌های تلفن همراه، رایانه‌ها، علائم / صفحات دیجیتال یا ویدئویی، دکمه‌های هراس، پانل‌های آتش‌نشانی، دوربین‌ها و صدها سیستم داخلی و خدمات دیگر ادغام کرده‌اند.

اینترادو در حال ساخت تنها پلتفرم هوشمند نهایی 911 جهان برای ایمنی عمومی است. این پلتفرم، با استفاده از یک موتور هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل و نمره دادن مجموعه‌های زیادی از داده‌های درخواست اضطراری ورودی از چندین منبع، اطلاعات پیشرفته را به امنیت عمومی می‌رساند و به رهبران ایمنی عمومی اجازه نتیجه‌گیری از اطلاعات عملی را می‌دهد. خرید Syn-Apps باعث تسریع این طرح ابتکاری با اتصال سیستم‌ها و فرآیندها با افراد و موارد زیر می‌شود :

  • ایجاد آگاهی موقعیتی بهتر برای اولین پاسخ دهندگان
  • اجازه به آژانس‎‌های امنیت عمومی برای استفاده مؤثرتر از منابع محدود
  • یکپارچه‌سازی بیشتر اعلان‌ها در روند واکنش اضطراری

جان شلانسکی (John Shlonsky)، مدیر ارشد اجرایی و رئیس اینترادو گفت :

«اینترنت اشیا، آینده امنیت است و اینترادو برای استفاده از این روند در موقعیت رهبری قرار دارد. فناوری Syn-Apps بازار مشخص «Life & Safety» را افزایش می‌دهد، توانایی‌های ارزشمند را اضافه و دسترسی اینترادو را به داده‌ها در یک ساختمان یا دانشگاه برای سرمایه‌گذاری طرح‌های ابتکاری اینترنت اشیا و تبدیل شدن به دروازه‌ای برای ارتباط و پاسخ اضطراری فراهم می‌کند.»

اینترادو از موقعیت رهبری طولانی مدت خود در ارتباطات مدارس بهره خواهد برد تا تصویب راه‌حل Syn-Apps را در سراسر «K-12»، آموزش عالی و محیط‌های شرکتی بیشتر تسریع کند. خانواده محصولات «SchoolMessenger» اینترادو، که مورد اعتماد بیش از 63 هزار مدرسه در آمریکای شمالی است، می‌توانند با راه‌حل Syn-Apps ترکیب شوند تا یک بستر اطلاع‌رسانی نهایی فراهم کنند و به همه ذینفعان آموزشی از طریق صدا، متن، ایمیل، استروب / چراغ راهنما، آژیر، سیستم‌های «PA» و طیف وسیعی از نقاط پایانی اضافی به سرعت در مورد اطلاعات مهم هشدار دهند.

جِف رابرتسون (Jeff Robertson)، رئیس بخش Life & Safety اینترادو اظهار داشت :

«Syn-Apps راهبرد ما را در کل طیف کسب و کار ما از ارائه اطلاعات بهتر در زمان واقعی برای اولین پاسخ دهندگان در واکنش به شرایط اضطراری تکمیل و به دانشگاه‌ها در برقراری ارتباط مؤثرتر در زمان بحران یا اجازه به سازمان‌ها در آماده‌سازی بهتر برای مدیریت حوادث در راه‌حل شیلد امنیتی ما کمک می‌کند.»

رابرتسون افزود :

«ما خوشحالیم که از کارمندان، مشتریان و شرکای Syn-Apps در شرکت خود استقبال می‌کنیم و مشتاق استفاده از این توانایی‌ها برای ادامه کار در مورد چشم‌انداز ایجاد آینده ایمنی هستیم.»

منبع: سایبربان

نظرات