صفحه آرشیو

با مرور صفحات آرشیو اخبار سایبری گذشته را مشاهده کنید...

آرشیو مربوط به تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ تعداد: 6

نفوذ هکرها به حساب توییتر مجری رادیو BBC
— نویسنده حسین میلادی

موسسه خبری سایبربان: به گزارش خبرگزاری BBC، هکرها حساب رسمی توییتر جین گاروی (Jane Garvey)، مجری رادیویی انگلیسی زبان BBC را به سرقت بردند و 27 هزار دنبال کننده حساب کاربری وی را به یک وب سایت مشکوک و تقلبی رژیم غذایی ارجاع دادند!

تماس تلفنی زاکربرگ با اوباما در مورد برنامه جاسوسی NSA
— نویسنده حسین میلادی

موسسه خبری سایبربان: مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس‌بوک در صفحه شخصی خود اعلام داشته است که با رئیس جمهور ایالت متحده، باراک اوباما، به صورت تلفنی در مورد برنامه‌های جاسوسی اخیر NSA در ارتباط با شرکت‌های فن‌آوری صحبت کرده ‌است.

جدیدترین روش انتقال داده‌های رایانه از طریق چسب!
— نویسنده حسین میلادی

موسسه خبری سایبربان: کارشناسان فناوری اطلاعات روش جدیدی را برای انتقال داده‌های رایانه در ظرفیت‌های محدود کشف کرده اند که جایگزین مناسبی برای درایوهای USB و سایر ابزارهای ذخیره سازی اطلاعات می‌باشند.

مخدوش شدن زیر دامنه مخابرات هند توسط هکرهای پاکستانی
— نویسنده حسین میلادی

موسسه خبری سایبربان: دو هکر پاکستانی به نام ‌های Kai-h4xOrR  و Trojan موفق شده اند بعضی از صفحات وب زیر دامنه BSNL را محو کنند. آنها این اقدام خود را در اعتراض به ایالت کشمیر و به تصرف درآوردن آن توسط هندوستان در سال‌های گذشته بیان کردند.

تغییر اجباری رویکرد فروش نرم افزار و بازی در Google Play
— نویسنده حسین میلادی

موسسه خبری سایبربان: پس از شکایت‌های متعدد والدین از گوگل، به دلیل قراردادن 30 دقیقه زمان پس از ورود رمز عبور و خرید در این مدت بدون نیاز به ثبت دوباره آن، گوگل از حذف این زمان در زمان خرید مجدد از گوگل پلی خبر داد.

IBM ارتباط با برنامه‌های جاسوسی NSA را انکار می‌کند
— نویسنده حسین میلادی

موسسه خبری سایبربان: شرکت IBM در بیانیه ای اعلام داشته است که داده‌های مشتریان خود را به آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) و یا هر سازمان جاسوسی دیگری که تحت برنامه های  جمع آوری و نظارت داده‌ها یا ابرداده‌ها فعالیت می‌کند، ارائه نکرده است.

شهریور ۲۸