صفحه آرشیو

با مرور صفحات آرشیو اخبار سایبری گذشته را مشاهده کنید...

آرشیو مربوط به تاریخ: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ تعداد: 9

جریمه 5 میلیارد دلاری گوگل در هند
— نویسنده حسین میلادی

شرکت گوگل به دلیل اقدامات خود در هندوستان مبنی بر سوء استفاده از موقعیت بازار خود در اینترنت و نقض قوانین شرکت ها، به پرداخت جریمه ‌ای 5 میلیارد دلاری محکوم خواهد شد.

— نویسنده حسین میلادی

گزارش مک آفی از افزایش حملات نقطه فروش موسوم به POS
— نویسنده حسین میلادی

شرکت امنیتی و فناوری اطلاعات مک آفی اعلام کرده است که آزمایشگاه‌های این شرکت در سه ماهه چهارم سال 2013، گزارشی را در مورد ارتباط بین بازار زیرزمینی و افزایش حملات اخیر نقطه فروش موسوم به POS ارائه کرده است.

سرقت اطلاعات کارکنان قلمرو مذهبی اسقف اعظم سیاتل ایالت متحده
— نویسنده حسین میلادی

مسئولان قلمرو مذهبی اسقف اعظم سیاتل برای کارکنان خود هشداری را صادر کردند که در پی آن اطلاعات شناسایی شخصی آنها ممکن است توسط کلاهبرداران جهت پرونده‌های بازپرداخت مالیات‌های جعلی مورد سوء استفاده قرار گرفته باشد.

گام برداشتن فیس بوک به سمت شبکه‌های نوری گسترده
— نویسنده حسین میلادی

موسسه خبری سایبربان: فیس بوک با شرکت در یک کنفرانس شبکه‌های نوری، به عنوان یک شبکه اجتماعی بزرگ که بیش از 2 میلیارد چشم در هر ماه نظاره گر آن هستند، نوید حل مشکلات ترافیک خود را با استفاده از تکنولوژی‌های جدید اعلام داشت.

— نویسنده حسین میلادی

ویزا و مسترکارت مصمم به افزایش امنیت پرداخت
— نویسنده حسین میلادی

در هفته گذشته شرکت‌های بزرگ ویزا و مسترکارت، یک گروه جدید صنعتی را برای افزایش امنیت سیستم‌های پرداخت در ایالات متحده تشکیل دادند.

ساخت گوشی‌های هوشمند مناسب برای جاسوسان و دیپلمات ها
— نویسنده حسین میلادی

موسسه خبری سایبربان: با توجه به گزارش‌های رسانه‌های ایالت متحده، شرکت بوئینگ قرار است که گوشی‌های هوشمند خود تخریب شونده ای را راه اندازی کند که به جاسوسان، دیپلمات‌ها و اشخاص دیگری که تمایل به امن نگه داشتن اطلاعات دارند، کمک شایانی می‌کند.

حل باگ امنیتی مهم در توییتر با کمک هکرهای کلاه سفید
— نویسنده حسین میلادی

توییتر یک اشکال امنیتی را در وب سایت خود رفع کرده است که به هر شخصی اجازه می‌داد توییت‌های ساخته شده توسط حساب‌های محافظت شده را بخواند.

شهریور ۲۹