آسیب پذیری

تعداد مطالب مرتبط : 252

— نویسنده ارسلان موثقی

پژوهشگری اخیرا کشف کرده که بدلیل وجود آسیب‌پذیری در سیستم‌های ارتباطی ماهواره‌ای، صدها هواپیما از خطوط هوایی مختلف ممکن است از راه دور و از روی زمین هدف حملات سایبری قرار گیرند.

— نویسنده ارسلان موثقی

اخیرا یک آسیب‌پذیری در پردازنده‌های قدیمی C۳ کشف شده، این پردازنده‌ها در اوایل سال ۲۰۰۰ میلادی در بازار ارائه شد، اما همچنان در سخت‌افزارهای بخصوصی از آن استفاده می‌شود.

— نویسنده ارسلان موثقی

اینتل به تازگی از آسیب پذیری های پردازنده دیگری خبر داده که از طریق آنها هکرها می توانند اطلاعات ذخیره شده روی کامپیوترها یا فضای ابری ثالث را سرقت کند.

— نویسنده ارسلان موثقی

موسسه امنیتی تنسنت از شناسایی چند آسیب پذیری در بلندگوی هوشمند اکوی آمازون خبر داده که باعث می شود بلندگوی یادشده به ابزاری برای استراق سمع و جاسوسی مبدل شود.

— نویسنده ارسلان موثقی

معمولاً این تصور وجود دارد که سیستم عامل مک به ویروس ها آلوده نمی شود، ولی اخیراً آسیب پذیری در مک او اس کشف شده که خبر از روشی برای رد کردن هشدارهای امنیتی می دهد.

— نویسنده ارسلان موثقی

نوع جدیدی از باج‌افزار STOP با نام KeyPass در حال انتشار است. اطلاعات زیادی از چگونگی انتشار آن در دست نیست اما برخی کاربران گفته‌اند که باج‌افزار پس از دانلود و نصب کرک‌هایی مانند KMSpico شروع به کار میکند.

مرداد ۲۷